+420 720 135 955 info@plynovepistole.com

Poštovné ZDARMA pro objednávky nad 3 000 Kč

Zboží skladem odesíláme do 24 - 48 hodin!
Zasíláme: GLS

Plynové revolvery

Naše plynové revolvery jste mohli vidět v různých filmech, hlavně pak ve westernových přestřelkách. Dnes se dají využít jako startovací pistole na různých sportovních akcích, dále se používají jako signální pistole nebo jsou divadelními rekvizitami. Plynovky se řadí do kategorie neletálních neboli nesmrtících zbraní, to jsou ty zbraně, kterými člověka nelze usmrtit, ale pouze ho zneškodnit, aniž by přitom byl ohrožen na životě. Mnoho z nás tyto colty proto používá jako zbraň pro svoji obranu. Jsou vyvinuté tak, aby vystřelily slzný plyn.

Nejoblíbenějším kalibrem plynového revolveru je ráže  9mm. Díky svému reálnému vzhledu, váze i rozměrům jsou tyto plynovky využívány pro policejní i vojenský výcvik, ale jsou i skvělou volbou pro trénink se střelnou zbraní a výcviku K9.  Plynové revolvery z naší nabídky jsou mistrně, realisticky zpracovány a vyrobeny renomovanými výrobci  jako jsou například Ekol a Atak Arms. Můžete si vybrat také z mnoha stylů plynovek od westernových coltů až po policejní revolvery. Dále v závislosti na Vaší potřebě máme v nabídce i střelivo pro Vámi vybranou plynovku.

Plynové revolvery nabízíme pouze od prověřených výrobců. Prodáváme plynové revolvery pro zábavné účely i pro sebeobranu. U nás si vybere každý. Tyto plynovky nepodléhají žádné registraci, řadí se do kategorie D a jsou volně prodejné od 18-ti let.

Přejeme příjemný nákup.

Zobrazuji všech 11 výsledků